اين اختيار صفحه ي اصلي را همانند اول خواهد كرد ، تمام ابزارك ها و تنظيمات به حالت اول باز خواهند گشت.

ريست

درباره گرکان

دهستان گرکان در بخش مرکزی شهرستان آشتیان در مختصات جغرافیایی:  °۴۹٫۹۷۰۰شرقی °۳۴٫۵۴۳۶شمالی واقع شده و حدود هشتصد نفر جمعیت دارد، زبان مردم گرکان فارسی و مذهبشان شیعه میباشد، این روستا دارای مشاهیر و بزرگانی است که نام و آثارشان در تاریخ جاوانه خواهد بود از جمله این بزرگان دکتر محمد قریب (پدر طب اطفال) – استاد عبدالعظیم قریب گرکانی(بنیانگذار ادبیات نوین فارسی) و کتر عبدالکریم قریب (پدر علم زمین‌شناسی ایران) و دیگر بزرگانی است که به  تفضیل در هر بخش متخص آنان به شرح آثارشان خواهیم پرداخت.

برغم کوچ اکثر مردم گرکان به شهرهای بزرگ این روستا بازهم پویایی و سر زندگی خود را داراست و شغل اغلب مردم آن کشاورزی و دامداری میباشد.

هدف ما از راه اندازی این سایت آشنایی بیشتر بازدیدکنندگان با روستای گرکان میباشد شما هم درصورتی که علاقمند باشید میتوانید در این امر ما را یاری نمایید برای اینکار درخواست خود را از طریق فرم تماس با ما ارسال نمایید.

۲ نظر

 1. katayoon می‌گه:

  با سلام آدرس دقیق آب انبار مستشار الملک در گرکان را می خواستم و شماره ثبت این اثر را و اطلاعاتی در مورد تاریخچه و … ماه پیش به گرکان آمدم و برای اولین بار از این مکان دیدن کردم … اما شخصی آنجا نبود که اطلاعات ذکر شده را از ایشان دریافت کنم… درصورت امکان راهنمایی بفرمایید….
  با سپاس

 2. فربد می‌گه:

  درود بر شما :
  بنده سایت http://www.garekan.com را راه اندازی نموده بودم که متاسفانه به خاطر عدم وقت و فرصت آن را به روز نکردم . در هر صورت از گردانندگان این تارنما نهایت سپاس و قدردانی را دارم . در صورتی که نیازمند تصاویری از گرکان هستید اطلاع دهید تا آنها را در اختیارتان قرار دهم.

  با سپاس

نظر دهيد